Hakkımızda

Damoğlu

Damoğlu, 1996 yılında İzmir, Ödemiş, Akıncılar Mahallesi'nde faaliyet göstermeye başlamıştır. Her geçen gün kendini yenileyen Damoğlu, güncel teknolojiyi takip ederek, özverili elemanlarıyla güvenilir ve hızlı şekilde Ödemiş halkına hizmetlerini sürdürmektedir. Gelen talepler doğrultusunda çevre il ve ilçelere de hizmet vermektedir.

Ekibimizdeki biz ruhu ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak, her gün daha yeni hedefler ile geleceği kurgulamaktayız.

Damoğlu Kalite Politikası

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için üretimde ve uygulamada kalite ön koşulumuzdur. Kullanılan tüm sarf malzemeleri ile uygulamada gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini korumak için, kaliteli ürün temini ve çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını göz önünde bulundurmaktayız. Bu bağlamda şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak, verilen hizmetin ve hizmet sonrası teknik servisin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek, hizmet verirken temel değerlerimizden sapmamak temel politikalarımızdır.

Damoğlu Vizyon / Misyon

Müşterilerimize sürekli güven veren bir çözüm şirketi olarak, beklentileri karşılamakta gösterdiğimiz yüksek performans ile sorumluluklarımızın bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemekteyiz. Eğitimli personelimiz ve kalifiyeli teknik servis elemanlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri sunan, sektörde öncü bir firma olmaktan memnunuz. Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak ve sürekli kendimizi yenileyerek öncülüğümüzü korumaya ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çözüm sunmaya devam edeceğiz.

Damoğlu İlkeleri

Damoğlu, sahip olduğu etik değerler çerçevesinde, faaliyet yürüttüğü her alanda, tüm yasal ve ahlaki gerekliliklere uygun davranmaya ve mümkün olanın her zaman daha iyisini yapmaya kararlıdır. Hizmetlerimizin sebebi müşterilerimize saygılı şekilde davranarak işimizi şeffaf şekilde yürütürüz.

Dürüstlük, güvenilirlik, sadakat ve sözümüzü tutmak en temel ahlaki niteliklerimizdir.

Bu gayede tüm faaliyet alanlarımızda görevi ne olursa olsun birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın takım olma ruhunu benimsemesi ve bireysel gelişimleri için imkanlar yaratılmasının, toplam kalitenin vazgeçilmezi olacağına inanmaktayız.

Çalışanları, sorumlu iş anlayışına sahip olan Damoğlu'nu doğru şekilde temsil edebilmek için yasalara, firma içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyar ve içinde bulundukları toplumun gelişmesi için emek sarfeder.